Konečně nový interiér


Vždycky jsem partnerovi říkala, že bych chtěla změnu našeho interiéru. Partner stále nevěděl, jak to myslím. On si totiž partner jenom myslel, že koupíme třeba nový koberec anebo vyměníme plovoucí podlahu. Nebo že prý nakoupíme několik obrazů anebo dalších dekoračních doplňků a bude konec, bude prý všechno hotovo. Když jsem partnera slyšela, jak tohle říká, tak jsem mu řekla, jestli si ze mě nedělá snad nějakou srandu, tohle nemůže myslet vážně. Tak jsem partnerovi řekla, ať se podívá na webové stránky bydesign.cz. Že právě na tomto webu najde všechny potřebné informace.

Mám moc ráda světlé místnosti.

Takové informace, které budete potřebovat. Interiérové studio v Praze je opravdu tou nejlepší volbou, kterou jsem si mohla vybrat. Partner řekl, jestli myslím vážně, jestli chci interiérové pražské studio. Prý to může být opravdu hodně drahé, že prý to může stát jednu celou jeho výplatu. Říkal jsem mu, že už jsem si zjišťovala několik informací dopředu. Prý celou výplatu ho to stát nebude. I když partner kroutil očima a kroutil hlavou, tak stále nevěděl, jestli máme využít interiérové studio v Praze. Partnerovi jsem řekla, že by opravdu bylo nejlepší, kdyby přestal takhle hluboce přemýšlet a kdyby alespoň dal jednou mě za pravdu.

Jaký interiér máte rádi vy?

Mě už to doma nebaví bydlet takhle stále stejně. Máme to asi pět let úplně stejné. Úplně totožné a stejné a mě už to nebaví, tak jsem partnerovi řekla, jestli by mu opravdu nevadilo, kdybychom se zavolali nějakého designéra nebo architekta. Aby nám udělal úplně nový interiér, alespoň kuchyň a obývací pokoj. Že třeba ložnici a dětský pokoj uděláme později. Myslím si, že interiérové studio v Praze bude opravdu tou nejlepší volbou. Když jsem četla recenze na toto studio, tak byly samé pozitivní ohlasy. Nenašla jsem ani jeden negativní komentář nebo negativní ohlas, a to už přeci o kvalitě tohoto studia něco vypovídá.