Vybírejte z kvalitních skleníků


Skleník není žádnou novinkou na trhu, má svoji poměrně dlouhou historii a i vývoj. V současné době se zdá, že dospěl k velké dokonalosti, a tak si můžete zakoupit velmi moderního a efektivního pomocníka. Naše společnost vyrábí skleníky Skleniky, které vynikají bytelnou konstrukcí a nabízíme je v různých velikostech a rozměrech. Jejich výrobou se zabýváme již přes třicet let a zapojujeme do naší výroby moderní materiál i technologii, abychom svým klientům nabídli skutečně moderní produkty, na které se mohou plně spolehnout. Produkty nabízíme za výhodné cenové relace, záleží na tom, jaké si vyberete výplně, které můžete mít z kvalitního polykarbonátu či skla Helios o síle 4-6 mm.

skleník skleněný

Konstrukce, která je nad míru spolehlivá

Pokud se ještě na chvíli vrátíme ke konstrukci, tak se jedná o pozinkovaný materiál, který má výbornou nosnost jednotlivých komponentů. Tato pozinkovaná konstrukce je o síle 1,5 – 3 mm, hodně záleží na zatížení jednotlivých částí. U nás si ji můžete dokonce objednat v barvách. Na přání našich zákazníků jsme připraveni a můžeme tak konstrukci skleníků a našich pařenišť, povrchově opatřit práškovou vypalovací barvou v odstínu RAL. Skleníky poté vypadají skutečně velmi zajímavě, a i když to neovlivní jejich funkci, tak přece jenom i barva dokáže podpořit finální trvanlivost skleníků. Navíc pokud byste si objednali skleníkovou přístavbu, tak rozhodně oceníte barvu, která bude odpovídat fasádě vašeho rodinného domku.

skleník ze skla

Rada nad zlato

Je pravdou, že možná každá lokalita uvítá jiný materiál a netušíte, který bude nejlepší do vašeho regionu. S tím se u nás skutečně nemusíte trápit, protože vám rádi poradíme a společně můžeme sestavit skleník EkoGarden podle potřeb. Pokud si zakoupíte třeba menší skleník a po smontování zjistíte, že jste si mohli koupit ještě delší, tak rozhodně netruchlete, protože naše skleníky jdou skvěle nastavit na požadovanou velikost, a to se vyplatí.