Nestresujte se při stěhování


O stěhování je známo, že by se mělo plánovat s velkým předstihem, nejlépe alespoň měsíc předem, a že v této době je ideální okamžik kontaktovat stěhovací firmu nebo si sjednat pronájem přepravní dodávky pro svépomocnou akci. Jenže ne vždy to vychází podle našich představ, například vám rodiče nabídnou k bydlení rekreační chatu či rodinný dům výměnou za váš byt, anebo vám objekt přenechají, abyste mohli opustit nájemní vztah a přestat platit zbytečně drahé nájemné. Pokud vám pronajímatel nebude dělat potíže, na základě dohody se můžete začít stěhovat třeba za týden.

skladové kontejnery

Co když je ale chata plná nábytku a dalších předmětů, a vy byste se jimi chtěli v poklidu probrat, vytřídit je a současně mít v domě i vybavení z pronajatého bytu? Co když se do chaty všechno nevejde? Teoreticky byste mohli některé předměty zavézt ke stěhovákům do skladového úložiště, jenže to je daleko, a kvůli každé drobnosti jezdit pár desítek kilometrů sem a tam? Zkuste to raději se skladovým ocelovým kontejnerem.

ocelové kontejnery

Pronájem kontejnerů probíhá po celý rok a není problém přistavit k vám na zahradu třeba kontejnery dva nebo tři, pokud to bude zapotřebí. Důležité je mít pro ně dostatek volného místa a umožnit příjezd nákladního auta na místo určení. Kontejnery jsou dlouhé 6 metrů a na šířku a výšku měří 2,5 metru. Možné je pronajmout kontejner i 12 metrů dlouhý.

Kontejner si můžete pronajmout na několik týdnů i měsíců a lze jej mít k dispozici i v případě provádění rekonstrukce a podobných stavebních prací. Toto řešení například uvítáte při výměně oken a dveří, výstavbě podlahového vytápění, budování příček, nové koupelny a kuchyně, podkrovních místností, schodiště či výměně střešní krytiny. V kontejneru jsou veškeré předměty chráněné proti mechanickému poškození i proti povětrnostním vlivům a mají k dispozici i uzamykatelná vrata.