V době volna mužům stoupá testosteron


Mnoho mužů je v současné době přetíženo povinnostmi. Starají se o výdělek, vykonávají náročné povolání, zajišťují stavební materiál pro rekonstrukci domu, dbají o dobrý technický stav svého vozu, dohadují se s byrokratickými úředníky v rámci podnikání a mohli bychom jmenovat další životní situace. To vše je stres, sice ne tak silný, ale dlouhodobý, a to nevěstí nic dobrého. Po určité době se může stát, že se zastaví erekce a namísto chuti na milování přichází chuť na pivo a posezení s kamarády u kulečníkového stolu.

žena v přírodě

Možná takový příměr znáte z vlastní trpké zkušenosti. Možná jej máte prožitý do morku kostí a možná také toužíte po tom tento kolotoč přerušit a něco změnit. Poradíme vám. Začněte vašimi volnými dny.

Změňte program vašich víkendů – velkou chybou by bylo z hektického pracovního týdne skočit rovnou na jízdní kolo nebo obout trekové boty a vydat energii sportem. Další chybou je mobilní telefon, tablet, notebook a TV. Máte-li volné dva nebo tři dny, máte plné právo na odpočinek a sami na sebe. A proto vypněte mobil i televizi a namísto sledování zpráv a psaní SMS obejměte partnerku a připravte spolu něco perfektního k snědku. Dopřejte si romantické hořící svíčky na stole, sváteční prostírání a nachystejte vše ve vaší ložnici, jako byste se měli milovat naposledy. Promilujte celý víkend a mějte jeden druhého jen pro sebe.

muž a žena

Naplánujte si dovolenou, abyste ji strávili v posteli – stres je největší brzdou sexu a kdo to ví, je ve výhodě. Stresovým vlivům dávejte postupně sbohem, užívejte na podporu testosteronu vhodné bylinné přípravky, zdravě se stravujte a namísto Sildenafilu Oral Jelly 100 mg si zamluvte na víkend nebo na celý týden penzion v horské krajině (nejlépe řídčeji osídlené a s minimem turistů, například v Jizerských horách). A vůbec nevadí, pokud horskou turistiku omezíte jen na pár hodin denně a zbytek času strávíte sexuálními radovánkami. Uvidíte, jak vám testosteron bude v krvi stoupat!