A to díky inflaci


Ta nám bere penízky každý den. Ať už vydělané nebo uspořené. Dnes již nekoupíte to, co jste si koupili před lety. Takže co budete dělat? Samozřejmě, že budete konat a to rychle investovat. Zatím do nějakého pozemku, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Musí být dostatečně velký, abyste tam mohli mít rozsáhlou zahradu. A to skutečnou zahradu, s ovocnými stromy i keři, i s políčky na zeleninu. To je dobrá úvaha, potraviny jsou nějak čím dále dražší. Samozřejmě, že koupený pozemek nejdříve řádně oplotíte, to dá rozum. Přece si nenecháte pracně vypěstované produkty ukrást nějakými dobráky.

už máme hypotéku

Také musí být v dosahu inženýrské sítě, pěkné okolí na výlety, les i vodní hladina jsou jen velké výhody. Takže plány jsou, a nyní budete shánět finanční prostředky. Určitě oslovíte svou banku. Ale to neuděláte, máte již vybráno, co uděláte, chcete peníze rychle a bez nějakých zbytečných průtahů. A čekat, až bankovní úředníci prohlédnou registry, zda tam nemáte nějaký záznam, až tito úředníci zkontrolují vaše příjmy, uběhne spousta času. A vhodné pozemky, v dobrém místě se rozebírají rychlostí malého blesku. Každý ví, že je tato koupě dobrá investice. Tomu se chcete vyhnout, proto budete chtít produkt nebankovní hypotéka.

peníze na pozemek

Ano, tato nebankovní společnost vyřeší vaši finanční potřebu, a to je jasné. Pokud máte záznam v registru, nedostatečně vysoký příjem, ale také pokud jste v nebezpečné exekuci, nic nevadí. Zaměstnanci společnosti provedou analýzu vaší celkové situace a navrhnou vám nabídku, které bude pro vás tím nejlepším řešením. Jen je potřeba u nebankovní společnosti jejich produkt nebankovní hypotéku zajistit, aby klienti společnosti řádně spláceli půjčené peníze. Ano, je zde potřeba složit takovou jistotu, to znamená ručit nějakou nemovitostí. A až samozřejmě vše splatíte je tato nemovitost uvedené zástavy zbavená.