Zařizujete si bydlení?


Bydlení by nám mělo vyhovovat po všech stránkách. Bohužel jako všechny věci, i naše bydlení se časem opotřebuje a přestane se nám líbit. Je potřeba občas něco opravit a vyměnit. Pokud jste i vy došli k závěru že musíte zrekonstruovat svůj domov, můžete navštívit specialistu, který vám dokáže navrhnout řešení podle vašich představ. Vymyslet návrh nového obývacího prostoru i kuchyně či koupelnu není tak snadné jak by se mohlo zdát.

dětský pokoj

Chcete moderní a vzdušný interiér, nebo chcete domov inspirovaný starými časy?
Lidé se často mýlí v tom, že designéři vyhazují striktně všechny stávající věci a nutí lidem moderní výrobky za mnoho peněz. My jsme tu primárně od toho, abychom vám navrhli bydlení, které vám bude vyhovovat. Máme vzdělání stavebného směru, takže vám navrhneme funkční bydlení, které se vám bude líbit. Je potřeba myslet na všechno – nejen na design, ale především na praktické věci, jako jsou rozvody vody, plynu, elektřiny a odpadů, na což spousta lidí zapomíná.

Nejde jen o vzhled
I když samozřejmě všichni chtějí hezké bydlení, když se pokouší vymyslet si návrhy sami, zapomínají na to nejdůležitější – a to je funkčnost celého domova. Lidé jsou schopní si udělat nové omítky, ale starou elektřinu nechají netknutou. My řešíme problémy komplexně. Jestli hledáte který interiérový designer v Praze je momentálně dostupný, ozvěte se nám. Budeme se snažit udělat maximum pro to, abychom vám navrhli nový domov v co nejkratším možném čase.

moderní kuchyně

Návrhem to nekončí
Máme svoje řemeslníky a dodavatele, takže vám můžeme udělat návrh na míru a také ho realizovat. Prohlédněte si naše hotové proměny bydlení našich klientů, kteří už bydlí v novém. Zvládneme proměnit i váš byt či dům v něco, v co jste nejspíš ani nedoufali. Zaručujeme vám, že s výsledkem budete maximálně spokojeni, protože využíváme celý prostor jako celek.