Cestujete za sluncem?

Chcete se vydat do zahraničí?
Jezdíte na dovolenou pouze po republice a řekli jste si že už chcete změnu? Láká vás dovolená na kterou dojedete vlastním autem za pár hodin? Pak vás asi nejvíce zaujalo Chorvatsko. Je v dojezdové vzdálenosti, má rozhodně co nabídnout a užijete si zde krásnou dovolenou. Bydlet můžete v hotelu, penzionu, v kempu a nebo v apartmánu.

byty u moře

Chcete investovat?
Pokud jste zde už byli, možná jste si všimli, že se u pláže prodávají nově vybudované apartmány. Apartmány se prodávají velmi rychle, a pokud si říkáme že by to byla dobrá investice, rozhodně se nemýlíte. Kupují si je lidé, kteří sem pravidelně jezdí na dovolenou a chtějí zde mít svoje vlastní zázemí. Po zbytek roku je pronajímají a mají tak vybudovaný pasivní příjem. Hodnota nemstivostí se neustále zvyšuje, takže je to skvělý způsob jak mít uložené peníze – prodat ho totiž můžete vždycky.

dubrovnik chorvatsko

Zaujala vás nabídka?
Pokud vás zajímá jaké jsou aktuálně nemovitosti na prodej v Chorvatsku, prohlédněte si naše stránky. Najdete na nich veškeré potřebné informace. Jsme realitní kancelář dvou lidí původem z České republiky. V Chorvatsku žijeme už velice dlouho a stali jsme se součástí místní komunity. Umíme místní řeč, máme zde spoustu přátel a známých, a mezi ně patří i majitelé stavebních firem, kteří zde provádí výstavbu apartmánových domů. Každý apartmán je součástí bytového domu, a ten stojí kousek od moře. Můžete tak z ložnice sledovat východ i západ slunce. Pokud se rozhodnete pro nákup nemovitosti, využijte náš servis, protože máme skvělou znalost místního trhu s nemovitostmi a samozřejmostí je zajištění veškerého právního servisu.
Jak můžete vidět, o apartmány je obrovský zájem ze strany kupujících i z České republiky. Byty jsou často prodané ještě před dokončením, a to je důvod, proč byste s nákupem rozhodně neměli otálet.