Pro krásné zuby

Pryč jsou doby, kdy měl každý na výběr z mnoha zubařů, a pryč jsou také doby, kdy byla zubní péče zcela bezplatná. Dávno neplatí, že když si člověk platí zdravotní pojištění, že má veškerou dostupnou péči potom bez doplatků. V současné době si člověk musí u zubaře pořádně připlatit, pokud tedy nějakého sežene. Zubařů je dlouhodobě málo a zatím to bohužel nevypadá, že by se situace měla lepšit.

zubař ortodoncie

Existuje zubní ordinace Praha, kde jsou ještě volná místa. Zaregistrujte se k nám i v případě že nejste přímo z Prahy, protože máme tři pobočky. Můžete si vybrat jakou navštívíte. Nabízíme vám moderní a čisté prostředí, které je vybaveno kvalitními přístroji. O vaše zuby se zde postaráme komplexně – od rovnátek přes chirurgii až po bělení. Ošetřovat vás bude tým mladých lékařů. Nemusíte se bát, snažíme se vždy o to, aby naše ošetření co nejméně bolela. Důležité ale je s čím k nám přijdete a v jakém stavu vaše zuby jsou. Mnoho lidí si myslí že zubaři dokážou zázraky i v případě, že se o svoje zuby celé roky doopravdy nestarají.

zubní nástroje

Kazy jsou číslo jedna
Naprostá většina problémů pramení ze špatného čištění zubů. Možná se vám to zdá jako hloupost, ale pokud si nebudete dobře čistit zuby ze všech stran a úhlů, za nějakou dobu přijdete k nám do ordinace se zubními kazy. Pokud se zachytí včas, podaří se většinou zub zachránit, ale pokud přijdete pozdě, čeká vás jeho vytržení. Oprava zubů je docela drahá, protože je potřeba používat mnoho nástrojů a zubní výplň. Proto je lepší se o zuby preventivně starat, protože zubní kartáček není tak drahý jako zubní péče. Navštivte i naši zubní hygienu, kde vám zubní hygienistka profesionálně vyčistí zuby od všeho, co na ně nepatří, a co může způsobovat zubní kazy a další potíže. Zubní hygiena nebolí a je cenově dostupná. Zároveň si od nás odnesete malou pozornost.