Optimální volba pro všechny


Rodinný dům poskytuje jeho obyvatelům daleko více svobody v životě, protože nejste limitováni přímými sousedy jako v bytě. Mnoho lidí z bytů utíká právě do domů, protože jim žádný soused nezakazuje dívat se večer na televizi nebo dětem si hrát. V bytech většinou bývá všechno slyšet, a to i v novostavbách, kde se používají moderní technologie, aby se minimalizovaly problémy třeba právě s hlukem. V bytě budete mít vždycky méně soukromí.

moderní novostavba

Rodinný dům vám poskytne soukromí do té míry, že si budete moct dělat co budete chtít, a to v normální míře. Můžete si hlavně všechno udělat podle sebe. Záleží na tom kde si pořídíte pozemek a také záleží na tom kolik procent z jeho plochy můžete zastavět. Při výběru pozemku dbejte na to abyste si zjistili všechny informace, které by vám mohly případně komplikovat výstavbu. Jestli chcete postavit novostavbu bez kompromisů, budete si muset sehnat dostatečně velký pozemek a pročíst si územní plán, který výstavbu reguluje. Dostatečně velká parcela vám umožnit postavit si ten nejlepší bungalov, který vám bude vyhovovat po všech stránkách.

nový dům

Bungalov patří mezi nejoblíbenější typy domů. Většinou jde o přízemní stavby, které se vyznačují absencí schodiště. Právě z toho důvodu si je vybírá tolik lidí. Uvažují totiž nad tím, jak budou pohybliví ve stáří, a raději schody doma nechtějí.

Stavíme typové stavby
Jsme stavební firma s projekční kanceláří, a všechny typové stavby jsme si navrhli sami. Můžete si vybrat z mnoha typů domů, ať už přízemní bungalovy a nebo patrové domy. Postavíme vám nejen dřevostavbu ale i zděný dům. Na přání vám můžeme změnit třeba barvu fasády, oken nebo můžeme změnit typ střechy. S námi je možné se na všem domluvit, a jako bonus se můžete těšit na to, že vám dům postavíme ve sjednaném termínu, tudíž se můžete stěhovat daleko dřív než kdybyste si dům stavěli sami.