Zahradní skleník, který vás nezklame


Polykarbonátové skleníky jsou podstatně mladší, než klasické skleněné. Dokonce se ani nedá říct, že by byly lepší nebo horší, než klasika, kterou známe. Je ale také pravdou, že díky moderní technologii se mnohé ve výrobě skleníků změnilo a i sklo získalo ochranné prvky. Je zcela možné, že polykarbonát je na vzestupu díky tomu, že se jedná o lehčí materiál a celkově i zatížení celého skleníku nebude tak velké. Ve většině případů je můžete poznat již z dálky, jelikož jsou obloukovitého tvaru.

polykarbonátový skleník

Při stavbě skleníku si snadno zahrajete na stavitele, jelikož je to velmi podobné velké stavebnici. Samotná konstrukce, kterou má zahradní polykarbonátový skleník je bytelná, pozinkovaná a skutečně vyžaduje minimální údržbu. Tyto skleníky se vyznačují dlouhou životností, což je samozřejmě pro uživatele to nejpodstatnější. Samotné stěny z polykarbonátu jsou vysoce odolné vůči nárazu, tudíž jsou velmi pevné a navíc se ještě vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi. Co se týče slunečního světla, tak i tento materiál se umí se vším všudy postarat o to, aby rostliny nespálit, ale naopak umí perfektně rozptýlit světlo a teplo.

skleník polykarbonát

Český výrobce polykarbonátových skleníků

Naše společnost má ve své nabídce rovněž tento typ polykarbonátových skleníků a můžete si tak vybrat různé délky i šířky těchto praktických pomocníků do zahrad. Mohou se dokonce využít i ke zdi domu, kdy je velká výhoda, že tolik nezatíží samotnou stavbu domu. Ačkoliv polykarbonátové desky skvěle udržují ve skleníku teplo, tak přece jenom do některých lokalit je nedoporučujeme, bude zde vhodnější zvolit sklo. Výrobě skleníků se věnujeme již více jak 30 let a tím jsme rovněž získali bohaté zkušenosti. Polykarbonátový skleník vám můžeme vyrobit přesně na míru, zdarma vám ho dovezeme až na místo určení a pokud budete potřebovat, tak ho i za poplatek smontujeme. S našimi skleníky budete vždy spokojeni.